FC Aero Wings Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3.ligové kolo

4 posters

Goto down

3.ligové kolo Empty 3.ligové kolo

Odoslať  Admin Ut jún 09, 2009 4:13 pm

Sem vyhlásenia.

Admin
Admin

Počet príspevkov : 14
Join date : 03.04.2009

https://jasvo.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

3.ligové kolo Empty Prvá výhra

Odoslať  enzoboss St jún 10, 2009 12:19 am

Po nepresvedčivom úvode sezóny sme sa dočkali celkom jasného víťazstva nad bývalým účastníkom IV. ligy. Bohužiaľ, opäť sme väčšinu zápasu hrali s desiatimi hráčmi, tak ako doteraz vo všetkých ligových zápasoch. Je neuveriteľné, čo dokáže engine - Armands Venslavs, náš top hráč odohral dva ligové zápasy a v obidvoch bol v prvom polčase vylúčený!! a aby to nebolo všetko, tak pre stopku v ďalšom ligovom zápase bol nasadený dnes do priateľáku len na 60 minút, no a čo sa nestalo, po desiatich minútach na ihrisku obdržal žltú kartu!! Možno managér Aera očakával zmenu dresu ale to sa nestane. Vďaka nemu sme tam kde sme (V.liga). Počas niekoľkých sezón pôsobenia v našom klube, až do tejto sezóny obdržal 3, slovom tri žlté karty. Vďaka engine! Footbalu zdar a kartám zvlášť.

enzoboss

Počet príspevkov : 7
Join date : 05.04.2009

Návrat hore Goto down

3.ligové kolo Empty A ide sa ďalej...

Odoslať  holmar St jún 10, 2009 2:28 pm

Už na zápas sme nastúpili s vedomím, že dnes sa body pre náš klub udeľovať nebudú. Hráči si pravdepodobne zobrali moje slová k srdcu, "načo si zvyšovať formu a strácať ňou čas, keď pôjde zase dolu...". Takže trend pokračuje,forma nič moc začínam si zvykať, ale načrtol som klubu novú víziu a ciele ( to je na dlho), ktoré som si aj hneď schválil. S novou sezónou príde aj nový tréning, či už budeme v tejto lige,alebo nie. Jednoducho hlavou proti múru sa nedá a V.liga ktorá je 6. v rebríčku Rolling Eyes , dúfam že engine sa zas nezblázni a nezískam body tam, kde by ma to ani nenapadlo, len stávkové kancelárie my budú tajne posielať euráče zo ziskov, ktoré zarobili na tiketoch Very Happy. Po poslednej sprave " Do tvojho fanklubu neprišiel ani z neho neodišiel žiadny fanúšik. ", no ešte to aby odišiel..... je rozhodnute !! S kým budeme mať vyhrať nech vyhráme a s kým nie... ó áááno duch šamana správne si to pochopil je to v tvojich rukách. K zápasu som sa moc nedostal, ale ani nebolo čo riešiť, hrali sme vonku s horším Hatstats a vypusteným zápasom - dalo sa čakať, no mohli sme aspoň potrápiť, boli časy keď sme s Pawukmi vyhrali, nik sa nám dôležitý nezranil (to je divné). Ďalší týždeň to vidím na podobné repete a zas vonku, športu zdar.

holmar

Počet príspevkov : 6
Join date : 14.04.2009

Návrat hore Goto down

3.ligové kolo Empty Prvé dôležité víťazstvo.

Odoslať  eugen11 St jún 10, 2009 9:56 pm

Vyhrali sme prvý zo štyroch dôležitých zápasov. Hráči si uvedomili dôležitosť zápasu a rozhodli už v prvom polčase čo ma veľmi potešilo. Po dohode s trénerom sme zvolili aj prístup k zápasu a hráčom bolo povedané, že je to jeden zo zápasov ktorý musia vyhrať. Nesklamali. Teraz dostanú dva zápasy zaslúžený oddych. Ja som trochu oddychoval v sobotu, ale cez zápas bolo všetko pod kontrolou a informácie o priebehu boli podávané ihneď, nakoľko synovia niektorých rodičov, ktorý boli na oslave sa venujú hattricku neoddychovali a zobrali sledovanie zápasov zodpovednejšie.

eugen11

Počet príspevkov : 6
Join date : 19.04.2009

Návrat hore Goto down

3.ligové kolo Empty Re: 3.ligové kolo

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.