FC Aero Wings Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dôležité vížazstvo

Goto down

Dôležité vížazstvo Empty Dôležité vížazstvo

Odoslať  mairo21 Ne apríl 05, 2009 11:08 am

Nebudem klamať, ale toto víťazstvo som potreboval ako soľ. Stalo sa mi to prvý krát v histórii klubu, že mi začali odchádzať fanúšikovia z klubu. Každopádne som sa ešte viac odpútal od priamej zostupovej čiary a ešte stále mám šancu vyhnúť sa baráži. Uvidíme. Na margo posledného kola opäť gratulujem Hospodárskemu družstvu. To čo predvádza manageeeer je nádhera.
S ostatnými manageeeermi sme nedávno diskutovali na tému, aká je šanca pri súčasnej konkurencii dostať sa do vyšších líg. Dávam Vám do pozornosti tím, ktorý bol favorit ligy VI.27 keď som v roku 2007 začínal. Odporúčam Vám pozrieť si tento tím a jeho históriu, kde a ako sa za 2 roky vypracoval FC Saris (1119226).
Mám ešte jedno odporúčanie. Jeden náš dávny kolega Roman Tvarožka z Trenčína ktorý je priekopníkom v hattricku na Slovensku. Tento pán ma do hattricku zasvätil. Romano Soccer Team (241368) Tiež sa oplatí pozrieť jeho bohatú históriu. Na margo jeho tímu jedno malé varovanie. Minulú sezónu sa pokúsil o menší podvod s predajom jedného hráča. Prišli mu na to a keďže je dlhoročný hráč neprišiel o licenciu. ALE musel zaplatiť pokutu 100 000 000,-!!! čo ho dostalo do veľkých finančných problémov a bol nútený predať kvalitných hráčov. Nakoniec ho to stálo miesto v 1.lige. Dnes je v lige II.3 a bude rád keď v nej zostane. Prajem peknú nedeľu a dobrú ruku pri výbere hráčov v dorasteneckej lige. MairoValdees

mairo21

Počet príspevkov : 4
Join date : 05.04.2009

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.